Сайт візитка

Ваше обличчя в електронному світі

Відкрито 24 години/добу і 365 днів/році

Ваш імідж в діловому світі

Найпростіший і легкий сайт - це сайт-візитка. По суті, це Ваша візитна картка в Мережі. Її основна мета коротка передача інформації про компанії або персони для залучення уваги відвідувачів.

Насправді сайт візитка є успішним способом для взаємодії з клієнтом. Зазвичай сайт такого роду складається з 1-3 сторінок. Це головна сторінка, сторінка з короткою інформацією про компанії або персони. Остання сторінка, наприклад, це карта проїзду, форма зворотного зв'язку для відвідувачів.

Особливості, якими повинен володіти сайт-візитка:

  • Короткий зміст і лаконічна презентація;
  • Зручний і продуманий UX дизайн;
  • Адаптивність сайту під різні пристрої;
  • Висока швидкість завантаження сайту;
  • Стабільність роботи ресурсу.

Простіше кажучи, сайт-візитка - це електронна «візитна картка» компанії або окремої людини, з описом діяльності. Більшість сайтів-візиток, які зустрічаються в Інтернеті, складаються з 1-3 окремих сторінок.

Основний елемент сайту-візитки - це головна сторінка, яка повинна містити всю необхідну інформацію про компанію або людину. Зокрема її подають у вигляді слайдера з текстовим наповненням. Важливий елемент головної сторінки - логотип компанії, який відображає сферу діяльності, зрозумілий і як можна більш лаконічний.

На другій сторінці сайту-візитки зазвичай розповідають про послуги, які надає компанія або окрема людина (якщо це персональний сайт-візитка). Інформація подається у вигляді тексту і фото. Сторінку можна доповнити формою зворотного зв'язку, за допомогою якої відвідувач відправляє заявку, яка потрапляє на пошту власника сайту. Остання сторінка - це контактні дані, карта проїзду, посилання на соціальні мережі і інша корисна інформація, яка може знадобитися відвідувачеві Вашого сайту, якщо він захоче з Вами зв'язатися.

Інтернет-візитка - це обличчя компанії, то, на що перше звертає увагу Ваш потенційний клієнт. Замовити сайт візитку можна в нашій компанії - "Майстер-Хелп".

Що отримає Ваша компанія завдяки сайту-візитки?

Перш за все сайт-візитка - це стартовий проект, головною метою якого є пошук нових клієнтів за допомогою мережі Інтернет.

Сайт-візитка - це:

Економія рекламного бюджету. Ваші відвідувачі будуть самі знаходити Ваш сайт в Інтернеті по ключових запитах (якщо він займає хороші позиції в пошукових системах). Можливості сайту дозволяють розмістити значно більше інформації, ніж в рекламному блоці в газеті чи журналі, буклеті, рекламній листівці, прайсах і т.д. Ви істотно економите таким чином, адже на сайті можна розмістити набагато більше інформації ніж в альтернативних методах оповіщення клієнтів.

"Живий офіс", який доступний цілодобово. Всю необхідну інформацію відвідувачі сайту, тобто потенційні клієнти, можуть отримати в будь-який час, при цьому їм не потрібно звертатися в справжній офіс для отримання відповідей на питання, що цікавлять.

Можливість швидкого оновлення інформації на сайті. Наприклад, це можуть бути дані про ціни, адреси, контактні телефони і т.д. За допомогою інтернет-ресурсу вся ця інформація оновлюється миттєво, про що Ваші клієнти будуть своєчасно повідомлені.

Якщо Ваш бізнес має сайт - то це позитивна риса Вашої компанії. Адже більшість клієнтів шукають інформацію перш за все в Інтернеті.

Сайт-візитка може виступати додатковим джерелом доходу. Якщо ресурс високо відвідуваний, то у його власника є прекрасна можливість отримувати додатковий дохід від розміщення банерної реклами на своєму сайті.

При наявності сайту в Інтернеті, Ви можете запускати повноцінні рекламні кампанії. А це не тільки зростання популярності Вашого бренду, але і збільшення прибутку.

Як бачимо сайт-візитка має масу переваг не тільки для компаній, але і для окремих особистостей, які ведуть активну діяльність і бажають отримувати дохід. Представництво в Інтернеті багато в чому полегшить це завдання і розширить коло професійної діяльності.

Наши роботи

Image

LaraTest

Image
Image

Пошук-UA

MyCounter